«Анонімуси» оголосили війну Ілону Маску через обвал біткоіна

«Анонімуси» оголосили війну Ілону Маску через обвал біткоіна

Колектив хакерів Anonymous заявив про свій намір атакувати генерального директора Tesla Ілона Маска з тієї причини, що одне з його повідомлень привело до падіння біткоіна на 7% під час п’ятничних торгів.

Про це повідомляється в неділю, 6 червня.

13 травня Ілон Маск написав у себе в Twitter, що Tesla припиняє прийом криптовалюти біткоін як засобу оплати через неекологічних способу її отримання.

У свою чергу, хакерський об’єднання виступило із заявою про те, що Маск занадто сильно контролює ринок криптовалюта, а його легковажне ставлення до нього обертається тяжкими наслідками для роздрібних інвесторів.

«Мільйони роздрібних інвесторів дійсно розраховували на свої криптовалюта, щоб поліпшити своє життя. Це те, чого ви ніколи не зрозумієте, бо ви народилися у вкраденому багатстві південноафриканської смарагдовою шахти апартеїду і поняття не маєте, що таке боротьба для більшості трудящих світу. <…> Поки у працьовитих людей мрії руйнуються через ваших публічних істерик, ви продовжуєте знущатися над ними мемами з одного зі своїх особняків за мільйон доларів», – цитує повідомлення Anonymous Daily Mail.

У повідомленні групи уточнюється, що в процесі інвестицій завжди існує певний ризик, отже, інвесторам потрібно бути готовими до можливої ​​нестабільності, але тим не менш повідомлення Маска, опубліковані на його сторінці в Twitter, свідчать про «явну зневагу до середньої працюючої людини».

Хакери також поставили під сумнів щирість Маска в його бажанні сприяти поліпшенню світової екології, «жити в світі електромобілів і освоєння космосу» і відзначили, що в реальності мільярдер страждає «комплексом переваги», а своїми висловлюваннями шкодить різного роду робочим перспективам.

«Ви можете думати, що ви найрозумніша людина в кімнаті, але тепер ви зустріли свою пару. Ми аноніми! Ми легіон. Чекайте на нас», – завершила своє повідомлення хакерська угруповання.

Генеральний директор Tesla вважався великим пропагандистом криптовалют, але після припинення планів його компанії по частині використання біткоінів в якості оплати автомобілів Маск почав критично ставитися до валюти. Причиною виходу з обігу біткоінів стало побоювання з приводу використовуваного кількості енергії, яке комп’ютери витрачають на «здобич» валюти.

Уточнюється, що в минулому Anonymous вдалося вивести з ладу комп’ютерні системи таких корпорацій, як PayPal і «Церква саєнтології».

Поділитись