Сергій Никифоров: президент не критикував мене за фото з Вашингтона

Прес-секретар президента України Сергій Никифоров заявив, що не очікував такої хвилі хейта на фото з Вашингтона, де він показує язика і «тримає» пам’ятник Джорджу Вашингтону.


Раніше Никифорова розкритикували за фото в Instagram з Вашингтона, де він показує язика і «тримає» пам’ятник Джорджу Вашингтону.

«Не чекав зовсім. Я до сих пір дивлюся на це і не розумію, за що там можна хейтити. Але зате я тепер краще розумію очікування людей від прес-секретаря президента: кам’яне обличчя, посміхатися не можна, язика висовувати не можна, танцювати не можна, нічого не можна. Ну, добре, добре», — цитує Никифорова ЗМІ в Telegram-каналі.

За його словами, цей знімок був самоіронією. Прес-секретар нагадав, що розмістив в соцмережі два фото і вони взаємопов’язані: одне серйозне, інше — іронічне. «Я думаю, більшість людей друге фото не бачило … Два фото — дві протилежності … Це дві сторони спектра. Причому насправді я не такий і не такий — я десь посередині. Але ось вам дві крайності — вибирайте , яка вам більше подобається», — сказав Нікіфоров.

Він повідомив, що після цієї ситуації прийшов до висновку, що подібної самоіронії допускати не варто. «Головний висновок, який я для себе зробив після цієї ситуації, як легко вбивається іронія. Беремо повідомлення і просто висмикуємо з нього одну частину — і все, сенс втрачається, а час, що залишився виглядає недоречно і безглуздо. Напевно, ніякої іронії та самоіронії допускати не можна, тому що це руйнується одним рухом», — сказав прес-секретар.

Никифоров додав, що президент не критикував його за фотографію. Також прес-секретар повідомив, що планував 19 вересня піти на марш ЛГБТ-спільноти в Києві, але після скандалу сумнівається, чи варто туди йти.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...