Розвідка США зробила прогноз на найближчі 20 років

На 2020 року проблеми людства не закінчаться. Пандемія — це ще квіточки.

Представники американської розвідки випустили 150-сторінкову доповідь, представивши свої прогнози того, що станеться зі світом в наступні 20 років. Daily Mail проаналізував доповідь і знайшов в ньому не найпозитивніші прогнози.

Голод

Згідно з прогнозами, що охоплює період до 2040 року, в наступні 20 років зростання світового населення сповільниться, що призведе до старіння світу, посилиться зміна клімату, міжнародні відносини стануть «хаотичними і нестабільними», буде наростати голод, — прогнозують американці.

Документ розвідки містить попередження, що наслідки зміни клімату можуть посилити проблему відсутності продовольчої і водної безпеки в бідних країнах і прискорити глобальну міграцію. Також в ньому сказано, що, хоча здоров’я і освіту покращилися за останні десятиліття, буде важко підтримувати такий прогрес через негативних факторів, спровокованих пандемією коронавируса, старінням населення та «потенційно більш повільним глобальним економічним зростанням».

У доповіді наголошується, що досягнення в області технологій можуть вирішити проблеми, включаючи зміну клімату і хвороби, але також можуть спровокувати нову напруженість.

«Державні і недержавні суперники будуть конкурувати за лідерство і домінування в науці і технологіях з ризиками для економічної, військової та соціальної безпеки», — йдеться в доповіді.

Наслідки пандемії

У попередній версії документа, опублікованої в 2017 році, містилося припущення, що на початку 2020-х років трапиться глобальна пандемія, яка призведе до обмеження пересувань для стримування її поширення.

Зараз розвідка велику увагу приділяє впливу пандемії і називає її «найзначнішим, унікальним глобальним потрясінням з часів Другої світової війни, які мають наслідки для здоров’я, економіки, політики і безпеки, які будуть зберігатися протягом багатьох років».

«Covid-19 похитнув давні припущення про стійкість і адаптації і створив нову невизначеність в економіці, управлінні, геополітиці і технологіях», — йдеться в доповіді.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...