Принца Філіпа поховають у труні зі свинцю

Принца Філіпа поховають в труні з англійської дуба зі свинцевою обшивкою.

Про це повідомляє видання Daily Mail. Труни для принца Філіпа і британської королеви Єлизавети II були виготовлені понад 30 років тому. Вони зберігаються в похоронному бюро Leverton & Sons, яке отримало їх від попередників в 1991 році.

Свинцева обшивка покликана зменшити вологість всередині труни і уповільнити розкладання тіла. У подібних гробах ховали і інших членів британської королівської сім’ї, зокрема, принцесу Діану. Через свинець її труна важила більше 250 кілограмів.

Як катафалк передбачається використовувати один з двох гібридних позашляховиків Land Rover Defender 130 Gun Bus з відкритим верхом, модифікованих за вказівкою самого принца Філіпа. Обидві машини почали готувати до використання через кілька годин після госпіталізації Філіпа в лютому.

9 квітня принц Філіп помер у віці 99 років, не доживши два місяці до столітнього ювілею. Після смерті чоловіка королеви в Великобританії оголосили восьмиденний національний траур. Похорон призначено на 17 квітня. Очікується, що через пандемію COVID-19 вони пройдуть без масових заходів.

Герцог Единбурзький принц Філіп Маунтбеттен народився в 1921 році і з 1947 року був одружений на британській королеві Єлизаветі II. Філіп — батько принца Чарльза і дід принців Гаррі та Вільяма.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...