Патрульного поліцейського побили колеги, щоб він не їхав скаржитися до Києва

Патрульний поліцейський з Дніпра сержант Максим Калиняк заявив, що на нього напали і побили його колеги.

Про це свідчить відео, опубліковане правоохоронцем.

Інцидент стався в будівлі управління патрульної поліції на очах у інших поліцейських.

Калиняк стверджує, що напад мав на меті перешкодити його поїздці до Києва, де він збирався розповісти про порушення і корупції в Управлінні патрульної поліції Дніпра.

В кінці робочого дня патрульний здав табельну зброю, після чого його викликав до свого кабінету заступник начальника управління патрульної поліції В’ячеслав Маслюк, щоб ознайомити його з новим наказом.

Патрульний заявив, що буде фіксувати все на відео. Після цього двоє «копів» схопили Калиняка, вибили з рук смартфон і почали його бити. У кабінеті, за його словами, також був присутній командир 2-го батальйону патрульної поліції. В результаті чоловікові з розбитим обличчям вдалося втекти і викликати слідчо-оперативну групу.

Версія начальника управління патрульної поліції В’ячеслава Маслюка значно відрізняється від версії його підлеглого. За його словами, в коридорі їх було тільки двоє. Сержант стояв посеред коридору і «грався телефоном».

«Я попросив його прибрати телефон і відійти в сторону. Після чого поліцейський схопив мене. Я спробував його відштовхнути, він заявив, що цей напад на поліцейського і спробував мене затримати. За що? Він був чимось збуджений. Я його не бив», — пояснив В’ячеслав Маслюк.

Правда, начальник пізніше визнав, що вони «не билися, а боролися». Після чого їх нібито розняли ще двоє співробітників відділу кадрів.

Маслюк також вважає себе потерпілим. Він заявляє, що у нього погано функціонує фаланга вказівного пальця, нібито є струс мозку та забій грудної клітки.

Начальник управління патрульної поліції Дніпра заявив, що запис камери відеоспостереження повинна підтвердити його версію подій, і підкреслив, що не збирається його видаляти.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...