Хатня робітниця розкрила подробиці домашньої тиранії дружини Нетаньяху

Колишня хатня робітниця в офіційній резиденції прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху розкрила подробиці скандалів, які влаштовувала його дружина Сара.

Вона звинуватила дружину глави уряду в заподіянні їй моральної і фізичної шкоди, зажадавши від неї в своєму позові компенсацію в розмірі 190 тисяч доларів (майже 12,5 мільйона рублів), повідомляє Associated Press.

Жінка приїхала в Ізраїль з Франції і п’ять місяців працювала економкою в резиденції Нетаньяху. Адвокат потерпілої Офер Шімсон характеризував її як переконану прихильницю прем’єра, пояснивши, що вона вважала свою роботу на прем’єра чимось на зразок держслужби.

Протягом всього періоду роботи жінка вела щоденник, куди записувала всі образи і інші неетичні дії Сари Нетаньяху. В одному із записів йдеться, що дружина прем’єра накричала на хатню робітницю за те, що вона забула викинути сміття, а також назвала її дурною, брудної і послала в душ. У листопаді минулого року жінка впала і травмувалася нібито через «тиранічних вимог» дружини глави уряду, після чого вирішила звільнитися.

Крім того, дружина Нетаньяху звинувачувала економку в спробі посварити її з чоловіком. «Чого ти хочеш? Щоб я була як ти, розлученою? «Навіть прем’єр-міністр наказав їй зупинитися», — описує жінка ті події. За її словами, Сара нібито перебувала в трансі, а вдень дружину прем’єра наздоганяли припадки, під час яких вона каталася по підлозі, кричала і тремтіла від люті.

У серпні минулого року Сара Нетаньяху фігурувала в кількох скандалах. Під час візиту на Україну вона кинула на землю шматочок привітального українського короваю, який їй запропонував спробувати її чоловік, а під час перельоту в цю країну влаштувала дебош на борту літака.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...