Дослідження показало, з яких країн найчастіше атакують хакери

Кіберзлочинці найчастіше проводять атаки з Китаю, Ірану, Північної Кореї і Росії, йдеться в звіті Hi Tech Crime Trends 2020 міжнародної компанії Group-IB.


«На карті гонки кіберпротистояння спецслужб найбільшу кількість груп зосереджено в Китаї — 23, в Ірані — 8 груп, в Північній Кореї і Росії — по 4 групи, в Індії — 3 групи, в Пакистані та Секторі Газа — по 2 групи. Замикають антирейтинг В’єтнам , Туреччина і Південна Корея — по одній групі в кожній країні», — повідомляється в документі.

Самим атакованим за друге півріччя 2019 го — перше півріччя 2020 року став Азіатсько-Тихоокеанський регіон, до якого проявляли інтерес проурядові групи з Китаю, Північної Кореї, Ірану та Пакистану: сумарно 34 кампанії було проведено в даному регіоні. На другому місці опинилися європейські країни (22 кампанії), якими в основному цікавилися групи з Китаю, Пакистану, Росії та Ірану.

Далі йдуть Середній Схід і Африка: в цих країнах було проведено 18 кампаній, в основному хакерами з Ірану, Пакистану, Туреччини, Китаю та Гази. При цьому Росія і США — найменш атаковані держави — 15 кампаній було проведено в США і 9 в Росії. Склад атакуючих схожий для обох країн: в основному, це групи з Китаю, Північної Кореї та Ірану. У Росії зафіксовано одна атака казахстанських спецслужб, США атакували також хакери з Сектора Газа і Пакистану, випливає зі звіту.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...