Хакери з Китаю вкрали дані про іспанську вакцину від COVID-19

Хакери з Китаю вкрали інформацію з іспанських центрів, які займаються розробкою вакцини від нового коронавірусу. Про це пише в п’ятницю, 18 вересня, іспанська газета El Pais.


Під час семінару, організованого напередодні Асоціацією європейських журналістів, директор іспанської Національного розвідувального центру королівства Пас Естебан Лопес попередила про «якісному і кількісному» зростанні кібератак під час карантину.

Хакери атакують такі сектори, як фармацевтика та охорони здоров’я, зазначила вона. Також кіберзлочинці вибрали метою лабораторії, що працюють над пошуком вакцини від COVID-19.

За її словами, напади на комп’ютерні системи відбулися в кількох країнах, які змагаються в гонці за створення ліки від нової інфекції. Як додала глава спецслужби, відповідні секретні служби обмінюються інформацією, щоб перешкоджати кіберзлочинцям.

Як зазначила Естебан Лопес, Іспанію атакували з Китаю. При цьому джерела, що прокоментували цю заяву, не розкрили важливість вкраденої інформації та її характер.

У липні країни Заходу виступили з новими звинуваченнями проти Москви: за їхнім твердженням, імовірно пов’язані з російськими спецслужбами хакери атакували наукові центри, які займаються розробкою вакцини від коронавірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,