Чоловік втік з Північної Кореї до Південної незвичайним способом

Чоловік втік з Північної Кореї до Південної незвичайним способом. Він перетнув морський кордон між двома країнами в водолазному костюмі, передає південнокорейське агентство «Енхап» з посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів країни.

Утікача помітили в прикордонному місті Косон за допомогою камер відеоспостереження, але зловити його вдалося лише через три години. Повідомляється, що чоловік зміг пролізти через дренажний тунель, тим самим минувши дротяні загородження уздовж берега. Військові визнали, що тунель не був обладнаний спеціальним захистом від проникнення.

Уточнюється, що чоловікові від 20 до 30 років. Він заявив, що є цивільним і втік з Північної Кореї, проте розгляди тривають. Військові проводять перевірку, за підсумками якої міри безпеки на кордоні будуть посилені.

Напередодні стало відомо, що Північна Корея посилила максимальне покарання за ввезення і розповсюдження південнокорейських відеоматеріалів. Тепер за це може загрожувати страта. Також було збільшено максимальний тюремний термін за перегляд відео з Південної Кореї — з 5 до 15 років. Зазначалося, що мета відповідного закону, по всій видимості, повністю припинити проникнення «антисоціалістичній» пропаганди на територію Північної Кореї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...