Балух впав у кому після побиття в Києві

Володимир Балух, засуджений в Росії за нібито зберігання боєприпасів і напад на співробітника ФСВП, а потім звільнений в рамках обміну з Україною, впав у кому після нападу в Києві.

Про це повідомляється на сайті партії колишнього президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність».

«Ми вимагаємо негайного розслідування і відповідей на питання, хто напав на Володимира Балуха, і всіх обставин цього злочину. Ми не виключаємо, що причиною трагедії стали політичні погляди представника нашої партії і вимагаємо особистого контролю за розслідуванням міністра внутрішніх справ», — йдеться в заяві.

Про те, що Білуха побили і він знаходиться в реанімації, заявила раніше депутат «Європейської солідарності» Ірина Геращенко. Поліція почала розслідування. Потерпілий, а також іншої звільнений в рамках обміну з Росією — Роман Сущенко — збиралися, за словами Порошенка, приєднатися до його партії для участі в місцевих виборах, які заплановані на 25 жовтня.

Українські правоохоронці кваліфікували дану подію як розбій, за що винним може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Київська прокуратура взяла справу під свій контроль.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...