Американську школярку, засуджену за невиконане домашнє завдання, залишили за ґратами

В окружному суді Окленда (штат Мічиган) пройшли слухання у справі 15-річної темношкірої школярки, яку відправили за ґрати після того, як дівчина, раніше засуджена за напад і крадіжку, не виконала домашнє завдання.

Адвокат юної афроамериканки подав клопотання про дострокове звільнення своєї підзахисної, проте суддя Еллен Бреннан вирішила, що порушниця повинна залишатися в спецустанові для неповнолітніх. За словами судді, Грейс (так в ЗМІ називають дівчинку-підлітка) знаходиться «саме там, де повинна бути», і позбавлення волі піде їй тільки на користь, повідомляє газета New York Times.

Нагадаємо, у минулому році Грейс повинні були ізолювати від суспільства за звинуваченням в нападі і крадіжці, але тоді суд залишив її на свободу з випробувальним терміном.

Однак, коли американські школи через пандемію коронавірусу перейшли на дистанційне навчання, важкий підліток не виконала домашнє завдання, і суддя визнав, що це порушує умови випробувального терміну. В результаті Грейс з середини травня перебуває у спецустанові для неповнолітніх порушників, а за її звільнення домагаються журналісти, громадські працівники і законодавці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...