Американку, яка блукала три тижні по каналізації, знову знайшли в іншому штаті

Американку, яка кілька місяців тому заблукала в каналізації і три тижні блукала по трубах без одягу, врятували з-під землі.

Про це повідомляє WKMG-TV.

У травні 43-річна Ліндсі Кеннеді (Lyndsey Kennedy) втекла після тижня лікування в реабілітаційному центрі в штаті Техас. Поліцейським вдалося знайти її біля струмка, однак, коли вони спробували підійти, жінка зісковзнула в водостік і зникла під землею.

Після цього пошуками Кеннеді зайнялися її родичі та друзі. Вони з’ясували, де вона може перебувати, за допомогою програми на її телефоні, після чого стали оглядати навколишні підземні комунікації. Поки йшли пошуки, в каналізаційні люки і зливостоки скидали їжу і спортивний напій Gatorade, щоб жінка могла підкріпитися.

29 травня Кеннеді самостійно вибралася з двометрової водостічної труби, після чого її примусово госпіталізували в найближчу лікарню. Родичі стверджують, що вона страждає від психозу і посттравматичного стресового розладу; раніше повідомлялося, що вона приймала наркотики.

У лютому Кеннеді заблукала в зливової каналізації в місті Делрей-Біч у Флориді. Через три тижні перехожий почув з-під землі крики і викликав рятувальників. Коли жінку підняли на поверхню, вона розповіла, що пішла купатися в каналі, але побачила двері зливової каналізації і вирішила прогулятися по тунелях.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...