Al Arabiya: фотографії моделі в наряді єгипетської цариці спровокували скандал в Єгипті

Влада Єгипту вирішила почали розслідування відносно інциденту з моделлю, яка знялася на тлі пірамід в наряді давньоєгипетської цариці.

Генеральний секретар Вищої ради у справах старожитностей Мустафа Вазирі передав в прокуратуру справу стосовно моделі, що знялася на тлі археологічної пам’ятки в наряді давньоєгипетської цариці і розмістила фотографії в своїх соціальних мережах. Він закликав розслідувати інцидент і вжити всіх необхідних правових заходів.

Міністр у справах старожитностей підтвердив незмінну зацікавленість відомства в збереженні археологічних пам’ятників і історії давньоєгипетської цивілізації, додавши, що будь-який, хто проявить до них халатне ставлення буде покараний за всією суворістю закону.

Модель Сальма аш-Шимі сфотографувалася на тлі пірамід в образі давньоєгипетської цариці. Вона зробила кілька фотографій і відео, які пізніше опублікувала в соціальних мережах.

Ці фотографії викликали гнів громадськості, яка вимагала провести розслідування інциденту. Єгиптяни вважали, що фотографії ображають давньоєгипетську цивілізацію і цариць Древнього Єгипту.

У Твіттері була запущена кампанія, у відповідь на яку Міністерство старожитностей вирішило почати розслідування. Тим часом, як повідомили обізнані джерела, модель проникла в археологічну зону в чорному плащі, але пізніше з’ясувалося, що під ним був наряд для зйомок.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...