Політологи оцінили тактику Путіна і Байдена на переговорах

Американські політологи оцінили минулий в Женеві саміт за участю президентів Російської Федерації і США Володимира Путіна і Джо Байдена.

Експерти Брюс Маркс і Скотт Беннет підвели підсумки зустрічі і оцінили різні тактики лідерів.

На думку Маркса, зустріч показала різницю в підходах США і Росії. «Президент Байден сприймає дипломатію дуже особисто, і, як він говорив, для нього важливо бути в хороших відносинах з людьми 2на іншій стороні», — сказав він. У Путіна ж він зазначив «бізнес-підхід».

Маркс зазначив, що Байден зумів досягти мети, особисто повідомивши Путіну про американську стратегії. Він підкреслив, що не вірить в особисту дружбу між президентами, але й не думає, що вона має бути присутня.

«У них добрі відносини, і, звичайно, вони повинні задіяти професіоналів, послів та інших дипломатів, щоб спробувати знайти спільні інтереси США і Росії», — підкреслив політолог.

Беннет пояснив, що російський лідер був налаштований позитивно, а обрана ним тактика — вірна.

«Тактика Путіна була обрана дуже вірно: бути виключно поважним, сердечним, привітним, чарівним, тому що це допомогло йому виграти відкритість і розслабленість Байдена, який дійсно став немічним, старим людиною, який забуває багато речей і не перебуває при здоровому глузді», — поділився він думкою.

Вашингтон не збирається поступатися Москві, і Путін знає про це, підкреслив політолог. Російський лідер повинен бути «щедрим з обіцянками і угодами», додав експерт.

Як раніше в цей день заявив доцент факультету міжнародної служби Американського університету у Вашингтоні Кіт Дарден, заяву Байдена про підтримку Мінських угод, зроблене в рамках женевського саміту з Путіним, — це головне досягнення Москви в двосторонній зустрічі.

Переговори Путіна і Байдена відбулися в Женеві 16 червня. Байден зазначив, що вони пройшли в доброї і позитивній атмосфері, а також висловив надію, що Сполучені Штати створили фундамент для подальших відносин з Росією.

Путін також відзначив, що переговори пройшли «на одній мові». За його словами, політики висловили бажання зблизити позиції. В цілому російський лідер позитивно оцінює минулу зустріч.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...