Парнас заявив, що Трамп був в курсі всіх його дій в Україні

Президент США Дональд Трамп точно знав, чим займався на Україні за дорученням його адвоката Рудольфа Джуліані підприємець Лев Парнас.

З таким твердженням останній виступив в інтерв’ю телеканалу MSNBC, фрагмент якого був показаний в середу.

Парнаса попросили прокоментувати заяви Трампа про те, він не знайомий з ним, а також Ігорем Фруманом, Андрієм Кукушкіним і Девідом Корреа, яким в США восени минулого року були пред’явлені звинувачення в змові з метою залучення коштів російського підприємця на фінансування ряду американських виборчих кампаній, а також в лобістської діяльності в інтересах українського чиновника. «Це брехня. Президент Трамп точно знав, що відбувається», — сказав підприємець.

«Він був обізнаний про всіх мої пересування. Я б нічого не робив без згоди Руді Джуліані або президента [США]», — продовжував Парнас, уточнивши, що у нього особисто не було ні намірів, ні бажання по своїй волі спілкуватися з офіційними особами України .

«Я маю на увазі, що їм нема чого було говорити зі мною. Навіщо наближеним до президента Зеленського, або міністра Авакова, або [колишнього] президента Порошенка зустрічатися зі мною? Хто я такий? Їм сказали, щоб вони зустрілися зі мною», — сказав бізнесмен, стверджуючи, що згадані ним особи намагаються приховати факт зустрічі.

Скандал у Вашингтоні

У жовтні минулого року Парнас і підприємець Ігор Фруман були затримані в США. Прокуратура Південного округу штату Нью-Йорк пред’явила їм і ще двом особам звинувачення в порушеннях при лобістської діяльності. Підприємців підозрюють у спробах домогтися відставки Марії Йованович з посади посла в Києві в інтересах якогось українського чиновника. Незабаром після затримання Парнас був звільнений під заставу, йому було дозволено залишати свій будинок лише для відвідування засідань суду, зустрічей з адвокатом і для участі в релігійних ритуалах.

Джуліані виявився в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні у вересні минулого року почався великий скандал через твердження про надання Трампом під час телефонної розмови тиску на Зеленського з метою спонукати Київ допомогти главі вашингтонської адміністрації переобратися на другий термін в 2020 році. Висловлювалися припущення, що американський лідер за сприяння Джуліані домагався від свого українського колеги розслідування дій сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена в обмін на надання Києву фінансової і військової допомоги. Палата представників Конгресу, контрольована Демократичною партією, оголосила на підставі таких підозр про запуск процедури імпічменту щодо республіканця Трампа.

Байден зараз є одним з найбільш ймовірних конкурентів Трампа на майбутніх президентських виборах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...