Навальний: коли корупція — основа державної влади, борці з корупцією — екстремісти

Сьогодні вночі суд в Москві визнав ФБК і мережу штабів Навального екстремістськими організаціями, написав Навальний в Інстаграм.

«Я навіть не буду обговорювати юридичну сторону посміховища, званого в Росії «судом». Досить сказати, що всі матеріали справи оголошені державною таємницею. Процес був закритий. А я сам в ньому не просто не брав участі, хоч ми і вимагали цього, мене навіть не запросили. Ну і навіщо запрошувати Навального? Розглядається адже всього лише ФБК, засновником якого є О.Навальний. І ще ось написано «штаби Навального». Так яке ж відношення він до цього має і навіщо йому виступати в цьому суді?

Дуже символічно, що від імені Путіна в цьому процесі був прокурор Москви Попов. Саме він виступив з ініціативою і як держава звернувся до суду, щоб ми стали офіційними екстремістами. Подивіться наше розслідування про нього.

Краде, бере хабарі, оббирає громадян Росії. Гроші вкладає в вілли і готелі в Іспанії і Чорногорії. Туди ж перевіз сім’ю. А тут ходить в синьому мундирі і охороняє право Путіна і його чиновників жити ось так. Грабуючи країну і народ заради своєї розкішної життя.

Та яка різниця, як ми називаємося? ФБК — НЕ ФБК. Штаби — НЕ штаби. Ми не назва, не папірець і не офіс.

Ми — група людей, які об’єднують і організовують тих громадян Росії, хто проти корупції, за чесні суди і рівність всіх перед законом. Таких — мільйони. Ви — такі. Поки ви є, і ми нікуди не дінемося.

Зараз все зрозуміємо. Розберемося. Змінимося. Еволюціонуємо. Пристосуємось. Але від своїх цілей і ідей не відступимо. Це наша країна і інший у нас немає.

А ви залишайтеся, будь ласка, з нами. Слідкуйте за тим, що ми робимо, і підтримайте нас. Підтримка нам дуже знадобиться.

І до речі, реєструйтеся і беріть участь в «Розумному голосуванні» на виборах до Держдуми восени. Я ось впевнений, що вся ця поспіх пов’язаний з тим, що влада страшно бояться «Розумного голосування».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...