Московський суд відхилив апеляцію лідера російської опозиції Олексія Навального

Московський суд в суботу відхилив апеляцію лідера російської опозиції Олексія Навального, незважаючи на постанову Європейського суду з прав людини звільнити його, повідомляє американський телеканал «Фокс ньюз».

«У полум’яній промові з відсилання до Біблії і «Гаррі Поттера» Олексій Навальний закликав росіян виступити проти Кремля», — йдеться в статті.

Навальний заявив, що раніше був атеїстом, але тепер увірував в Бога, додавши, що віра допомогла йому впоратися з труднощами. Він сказав, що повірив в Біблію, тому що нам кажуть, що «блаженні голодні правди, бо вони наситяться», особливо підкреслює рупор Республіканської партії.

ReddeyeDog

Після того, як Навальному поставили діагноз отруєння нервово-паралітичним отрутою, можна було розраховувати, що місцевий суд в Москві візьме до уваги надзвичайні обставини.

Абсолютно ясно, що тут доклав руку Путін.

Якщо він хоче здатися хоч скільки-небудь справедливим, він повинен випустити суперника і дати йому провести чесну кампанію, щоб москвичі змогли вибрати свого наступного президента на вільних і справедливих виборах.

SimplyDismayedEveryday

Вибачте, хлопці, мені це нагадало, як наш верховний суд відмовлявся навіть заслуховувати будь-які справи колишнього президента Трампа.

E-cal

На жаль, є тільки один спосіб впоратися з диктатором, і поки російські на нього не зважаться, так і буде.

Wyleecoyote

Він явно винен. Не буде ж провідна світова держава винаходити докази і переслідувати політичну опозицію. І вже точно не стане затикати рот політичної опозиції в інтернеті або в ЗМІ.

CancunJon

Якщо хтось думає, що тут, в США, таке виключено, згадаєте мої слова, коли якийсь колишній президент в найближчому майбутньому постане перед упередженим судом з безглуздими звинуваченнями. Чесно кажучи, демократи можуть запропонувати і варіанти жорсткіше, якщо їм не вдасться заткнути рот всієї опозиції. Коротше, як в Росії. Абсолютна влада розбещує абсолютно.

WhyyesImatwork

Америка недалеко від них пішла. Схоже, одна політична партія спить і бачить, як їй скоріше закрити всіх суперників.

Fakefox13

Ти маєш на увазі ту, що намагалася наплювати на голоси 81 мільйона американців?

Cashflow

Коли помер Сталін, на похоронах трапився хаос і люди тиснули один друг на смерть. Коли помре Путін, буде ще гірше, і росіяни тут же зажадають собі нового диктатора, тому що по-іншому не можуть. Щоб витравити цей злий дух, буде потрібно кілька поколінь.

ssbncarlos

Радий чути, що він тепер вірить в Бога. Бог все бачить, все ми в його владі.

Aram1000

Ага, саме тому дозволив нацистам отруїти газом шість мільйонів євреїв, а рабство тривало багато століть з неймовірними звірствами.

BadogGoodog

Схоже, російські беруть уроки у американських демократів. Вважаю, вся його мова була «американської дезінформацією».

Tw1142

Ось до чого доводить цензура.

Obeobe

Вони хоча б заслухали його апеляцію. Всяко краще, ніж деякі американські суди, які, як ми недавно бачили, відмовляють навіть у цьому.

Larry789241

Навальний абсолютно невинний. Диктатор Путін тримає всю систему кримінального правосуддя в їжакових рукавицях.

Austifreedom66

Америка стала такою ж. Через цих демократів кругом одна корупція.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...