Куба, Великобританія і Греція в січні посилюють туристам правила в’їзду

Куба, Великобританія і Греція в січні, через пандемію коронавірусу, посилюють правила в’їзду для туристів.

Так з 10 січня для відпочинку на Кубі все іноземці повинні проходить ПЛР-тестування протягом 72 годин до вильоту. Це не скасовує обов’язкового дослідження на коронавірус в аеропорту і повторного — через п’ять днів.

Посилюються і правила в’їзду до Великобританії. «Пасажири повітряних і морських суден, а також поїздів, в тому числі і самі британці, повинні будуть пред’явити негативний результат тесту на COVID-19, взятого протягом 72 годин до прибуття в країну, — повідомляє Lonely Planet. — Це правило, яке набирає чинності наступного тижня, поширюється на Англію, але очікується, що Шотландія, Уельс і Північна Ірландія незабаром введуть аналогічні заходи».

Якщо у пасажира не буде результатів аналізу, то йому загрожує штраф в 500 фунтів стерлінгів.

Прибуває з країн, де високий ризик зараження коронавірусів, належить обов’язковий карантин, навіть якщо вони представлять негативний результат тесту. Їм дозволять перервати самоізоляцію, якщо друге дослідження, зроблене через п’ять днів після в’їзду, підтвердить відсутність хвороби.

Греція вже ввела семиденний карантин для всіх пасажирів міжнародних рейсів замість що діяла досі триденної самоізоляції. Для тих, хто приїжджає на більш короткий термін, обмеження діє до від’їзду. При цьому іноземні туристи проходять і експрес-тест після прибуття.

Віргінські острови перенесли заплановану дату відкриття морських портів з 21 січня на 1 березня і вирішили тимчасово заборонити в’їзд туристів з Великобританії.

До цього вони відкрили кордони для гостей, але ввели дуже жорсткі вимоги.

Тим часом, Шрі-Ланка, яка зараз не приймає туристів, готова відкритися з 21 січня. Однак туристи повинні будуть дотримуватися суворих правил: все прибувають будуть проходити ПЛР-тести, а мінімальний термін перебування складе 14 днів, протягом яких відпочиваючі будуть жити в заздалегідь визначених туристичних зонах.

Пересуватися туристи зможуть за спеціальними коридорами, однак, тільки після отримання негативних результатів. Уряд також визначив 14 пам’яток, призначених виключно для відвідування туристами.

Популярний гавайський острів Кауаї також планує знову приймати туристів. На початку грудня там ввели обов’язковий двотижневий карантин для приїжджих. Але, як повідомляє USA Today, з 5 січня мандрівники можуть уникнути самоізоляції, якщо протягом 72 годин до прибуття зроблять тест на коронавірус і він виявиться негативним, потім відправляться на другий гавайський острів, почекають не менше трьох днів, знову пройдуть дослідження, а потім прибудуть на Кауаї.

У Таїланді ніяких послаблень поки не передбачається, але місцеві туроператори просять уряд розглянути можливість скасувати 14-денний карантин для тих туристів, які щеплені проти COVID-19.

Сінгапур також вивчає варіант з ослабленням обмежень для вакцинованих мандрівників.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...