Білл Гейтс зробив нові прогнози щодо поширення вірусу SARS-CoV-2 в США

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс продовжує робити прогнози щодо поширення коронавірусу в США.

За його словами, момент для дій на випередження був упущений американською владою, але зараз ще є час, щоб прийняти ряд важливих рішень, які в перспективі можуть врятувати Америку від епідемії.

У США не вийшло стримати коронавірус перш, ніж він почав агресивне поширення по країні, але ще залишається можливість прийняття важливих рішень, які допоможуть врятувати країну, заявив співзасновник Microsoft Білл Гейтс в колонці Washington Post.

«Вікно для прийняття важливих рішень ще не закрилося. Вибір, які ми і наша влада роблять зараз, буде мати величезний вплив на те, як скоро число випадків захворювання почне знижуватися, як довго економіка залишиться закритою і скільком американцями доведеться ховати близьких людей через COVID-2019», — повідомив філантроп.

Гейтс зазначив на три важливі кроки, які варто зробити для боротьби з коронавірусом. Перш за все, США необхідно дотримуватися єдиного підходу по карантинним заходам для всіх штатів одночасно. Незважаючи на всі вмовляння лікарів, деякі регіони країни не ввели режим самоізоляції — так, в деяких штатах відкриті громадські пляжі, а в інших все ще працюють ресторани.

«Це призведе до катастрофи. Як люди можуть вільно переміщатися між штатами, так немає перешкод і у вірусу. Нашим лідерам необхідно поставити питання руба — карантин — означає карантин повсюдно», — пише Гейтс.

Він зазначив, що процес скорочення числа заражених новим коронавірусів може тривати ще 2,5 місяці.

Другим кроком підприємець назвав створення можливостей для проведення більшої кількості тестів на COVID-19.

«Попит на тести, ймовірно, перевищить пропозицію протягом деякого часу, і зараз важко визначити, кому дістануться ті деякі тести, які доступні. Через це ми не можемо визначити точну кількість випадків зараження і з’ясувати, куди вірус попрямує далі, і чи повернеться назад», — пише Білл Гейтс.

Заключною мірою за версією Гейтса є вироблення єдиного підходу до розробки вакцини і пошуку ліків від коронавірусу, включаючи співробітництво на різних рівнях влади. У той час як вчені присвячують цьому завданні весь свій час, глави штатів можуть теж внести свою лепту, не допускаючи поширення чуток або «панічних закупівель», коли люди кидаються змітати полки в магазинах.

«Адже задовго до того, як гідрохлорохін дозволили застосовувати в якості екстреної заходи при COVID-2019, люди почали скуповувати його пачками, через що пацієнти з вовчанокою зіткнулися з дефіцитом препарату, без якого вони помруть», — зазначив співзасновник Microsoft.

В кінці своєї колонки Гейтс заявив про те, що ще в 2015 році закликав світових лідерів готуватися до пандемії точно так же, як вони готуються до війни — використовуючи симуляції, щоб знайти слабкі місця в системі.

«Як ми бачимо на прикладі 2020 року, нам є, куди прагнути. Але я вірю, що якщо ми приймемо правильні рішення зараз, ґрунтуючись на науці, наявної інформації і досвіді медичних працівників, ми зможемо врятувати життя і повернути країну до роботи», — уклав Білл Гейтс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...