ЗМІ: сили опору відбили атаку талібів в Панджшері

Сили опору відбили напад талібів на аванпост в афганській провінції Панджшер, щонайменше 7 бойовиків ліквідовано, повідомляє телеканал Tolo News з посиланням на представника сил.


Раніше телеканал повідомляв, що таліби атакували аванпост в непідконтрольною їм провінції Панджшер. Відповідно до джерела каналу, сили опору відбили атаку.

«Сім або вісім бойовиків «Талібану» вбиті, кілька людей постраждали, в тому числі два бійця сил опору», — повідомив представник ополчення в Панджшері Фахім Дашті.

На початку серпня рух «Талібан» активізував наступ на урядові сили в Афганістані. Таліби 15 серпня увійшли в столицю і взяли під контроль президентський палац, а 16 серпня заявили, що війна в Афганістані закінчена і форма правління в державі проясниться найближчим часом. Єдиною непідконтрольною їм провінцією залишається Панджшер на північний схід від Кабула.

У ніч на вівторок Пентагон заявив про завершення виведення військ США з Афганістану і закінчення 20-річної місії. Аеропорт в Кабулі, звідки здійснювалася евакуація іноземців і союзників, перейшов під повний контроль руху «Талібан». Представник талібів Забіулла Муджахід заявив, що США зазнали поразки і не досягли своїх цілей в Афганістані.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...