Зеленський заявив, що Путін його повністю ігнорує

Український президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю французькій газеті Le Figaro, що він подавав запит на розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

У Кремлі розмову не підтвердили — і вона не відбулася.

«Я запросив, коли загинули четверо наших воїнів і двоє були поранені. Я попросив керівника Офісу зв’язатися, я хотів поговорити з Путіним », — зазначив Зеленський.

Пізніше в Кремлі заявили, що запиту з боку української адміністрації не було. Але сам український президент все пам’ятає.

«Мене запитують, чи хоче Росія закінчити війну. На це питання можна відповісти діями: я подзвонив — мені не відповіли», — підкреслив Зеленський.

Також Зеленський відповів на питання, що про нього думає Путін. Він чесно зізнався, що він цього не знає, але для нього не важливо, що про Україну в цілому думає російський президент. Зеленський — не той, кого чекав бачити на посту президент Путін. Зеленський хоче рівноправних відносин з Росією.

«Я поважаю людину і не дивлюся на нього зверху до низу, але і не готовий знизу  до гори дивитися», — сказав Зеленський.

Нинішні відносини з Росією Зеленський не вважає рівноправними, так як Москва підтримує «бойовиків», які посіли на частині території країни.

«Тут до мене в квартиру зайшли якісь гості, яких я точно не запрошував», — провів аналогію Зеленський.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...