Україна продемонструвала нову і сучасну зброю. Відео

Україна показала головку самонаведення ракети «Нептун», повідомляє «Військовий огляд».

Ракета «Нептун» — протикорабельна, дозвукова і маловисотна. Її максимальна дальність не перевищує 300 кілометрів. «Нептун» призначений для знищення кораблів водотоннажністю менше п’яти тисяч тонн і цілей на землі.

Ця ракета була розроблена на основі радянської ракети Х-35 конструкторським бюро «Луч», вперше продемонстрована — в 2015 році, а вперше випробувана — в 2016 році. У 2018-му відбулися ще два пуски, в 2019-му — ще один.

«Нептун» оснащений двигуном ТРДД МС-400, розмах крила ракети — 1,33 метра, її діаметр — 0,38 метра, стартова маса — 870 кілограмів, а її головка самонаведення — активна радіолокаційна.

Днями Міністерство оборони представило головку громадськості і розкрило ряд її характеристик. Так, вона відноситься до комбінованого активного радіолокаційного дводіапазонного типу, здатна розпізнати ціль на відстані до 50 кілометрів, стійка перешкод, що генеруються, а максимальні кути її відхилення — 60 градусів. Останнє робить «Нептун» здатним слідувати за активно цілями, що маневрують.

Як заявляв колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, «Нептун» здатний знищити Кримський міст за кілька хвилин.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...