У Німеччині відповіли на загрозу «фінансового руйнування» через «Північний потік — 2»

У Німеччині оцінили загрози американських сенаторів через «Північного потоку — 2». Там заявили, що німецькому порту може загрожувати «фінансове руйнування».

Німці переконані, що це означає подальшу ескалацію конфлікту. У бундестазі іронічно назвали США колишньою «країною свободи».

У Німеччині відповіли на погрози про «фінансове руйнування» німецького порту від американських сенаторів. Раніше з’явилася інформація, що США готуються ввести обмежувальні заходи проти німецької компанії Sassnitz GmbH. У бундестазі вважають, що це означає подальшу ескалацію конфлікту.

Як прокоментував РІА Новини німецький депутат, офіційний представник фракції Вільної демократичної партії в бундестазі з питань енергетики Мартін Науманн, ця ініціатива явно виходить від влади США, а не від «окремих агресивно налаштованих сенаторів». Науманн вважає, що вибір вираз «недоречний для діалогу між партнерами».

«З такими погрозами колишня» країна свободи «все більше стає іграшкою геополітичних ризиків в дусі президента США Дональда Трампа. Я до сих пір вважаю, що шлях співпраці, а не конфронтації — це єдиний правильний шлях. Зрештою, ринкова економіка вирішить, звідки Європа буде отримувати енергоносії в майбутньому. Той факт, що нам, ймовірно, потрібно все більше і більше енергоносіїв для нашого рівня життя в Європі, повинен бути прийнятий і в США», — підкреслив представник партії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...