Трамп готовий опублікувати ще одну стенограму телефонних переговорів із Зеленським

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий опублікувати ще одну стенограму телефонних переговорів з українським лідером Володимиром Зеленським. Глава вашингтонської адміністрації розповів про це в бесіді з журналістами на Південній галявині Білого дому перед вильотом в штат Джорджія.

Президент говорив про квітневу телефонну розмову із Зеленським, під час якого привітав його з перемогою на президентських виборах. «Я опублікую її, якщо вони (демократи, що почали процедуру імпічменту) захочуть, — зазначив Трамп. — Не бачу проблем з цим, але мені не подобається це робити, тому що це такий поганий прецедент». Проте, за словами глави держави, він «із задоволенням надасть стенограму» дзвінка.

«Тепер їм потрібен мій перший дзвінок [із Зеленським]», — підкреслив американський лідер, коментуючи слухання в рамках процедури імпічменту, що почалася в контрольованій демократами Палаті представників Конгресу США. «У мене перед цим [липневим дзвінком] була [в квітні телефонна] бесіда з президентом України [Зеленським]. Я розумію, що їм це сподобається, і у мене немає проблем з тим, щоб передати його [стенограму] їм», — додав Трамп.

Про своє бажання опублікувати стенограму даного телефонної розмови Трамп заявляв наприкінці вересня на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками своєї участі в роботі 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...