Судно-трубоукладач «Північного потоку — 2» змінило власника

Трубоукладальне судно «Фортуна», яке задіяне в будівництві російського трубопроводу «Північний потік — 2», змінило власника, повідомляє РБК з посиланням на запис в Російському міжнародний реєстр суден (РМРС).


За даними агентства, новим власником трубоукладника стало ТОВ «КВТ-Рус». Раніше власником «Фортуни» значилося ТОВ «Універсальна транспортна група», яка придбала судно у гонконгської компанії Strategic Mileage на початку жовтня 2020 року.

Точна дата, коли судно змінило власника, невідома. Як уточнює РБК, зараз основний вид діяльності ТОВ «КВТ-Рус» — «надання послуг з перевезень», а додатковий — «діяльність морського вантажного транспорту».

Російський проект «Північний потік — 2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Проти проекту активно виступають США, які просувають в ЄС свій зріджений природний газ. Вашингтон в грудні 2019 го ввели санкції проти трубопроводу, в результаті чого швейцарська компанія Allseas змушена була зупинити прокладку.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...