Столтенберг закликав весь світ надавати більше допомоги Україні

Генеральний секретар НАТО закликав весь світ надавати більше допомоги Україні.

Таку заяву Йенс Столтенберг зробив під час свого виступу в Лондоні. Про це повідомили місцеві засоби масової інформації. Він повідомив, що в найближчі кілька тижнів,представники НАТО відправляться в Україну з робочим візитом, щоб подивитися, як можна стабілізувати ситуацію в країні, зокрема, на території тимчасово окупованого Донбасу. Саме тому, Йенс Столтенберг закликає, щоб країни, які є членами Альянсу, надали допомогу Україні. За його словами, це грає важливу роль.

Крім цього, він зазначив, що український уряд хоче зблизитися з НАТО, а щоб це сталося, їм належить провести ще ряд вагомих реформ. Він підтримує дане прагнення.

Йенс Столтенберг нагадав і про інцидент в Керченській протоці, який стався майже рік тому. Він додав, що відразу після цього НАТО надала сильну підтримку Україні, і, розповів про співпрацю Альянсу з військово-морською академією, яка розташовується в Одесі.

«Україні і надалі буде надаватися підтримка з боку Європейського Союзу, так як, ми вважаємо, що те, що зробила Російська Федерація — абсолютно неприйнятно», — сказав Столтенберг.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...