Стан єдиного курсанта, який вижив при авіакатастрофі під Чугуєвим, покращується

Стан 20-річного вцілілого В’ячеслава Золочевського покращується.

В’ячеслав Золочевський — єдиний курсант, який вижив в авіакатастрофі військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва. Зараз стан хлопця середньої тяжкості з тенденцією до покращення та В’ячеслав вже навіть дав покази слідчим Державного бюро розслідувань. 

«Динамічні показники в нормі, показники крові та інші — також у нормі. Сьогодні зробили перев’язку. Рани загоюються первинним натягом. Доповнень до лікування не потребує. Медикаментів та фахового рівня лікуючих лікарів вистачає для успішного лікування постраждалого», — повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун, додавши, що емоційний стан хлопця також нормальний. 

Олексій Кучер, очільник Харківської облдержадміністрації, розповів, що Золочевський дав покази щодо авіакатастрофи: «Певні обставини, які він згадував, вже викладені у протоколі допиту. Я думаю, що пізніше про це стане більш відомо. Сьогодні він повідомив, що Господь зберіг його життя, тому що він знаходився у певній капсулі. Частиною літака прикрило його, тому, власне, вогонь не дістав його. Він прийшов до тями, і це надало можливість йому покинути ту частину літака, яка палала у вогні». 

Сам В’ячеслав виявився також героєм, адже саме він намагався загасити полум’я на другому вцілілому, який напередодні помер у Харківській лікарні швидкої допомоги.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...