Польща покарала «Газпром» через Північний потік-2

Польський антимонопольний регулятор UOKiK оштрафував російський «Газпром» через небажання газового монополіста співпрацювати з ним по розслідуванню щодо проекту Nord Stream-2 на 213 млн злотих ($57 млн).

Про це повідомило польське відомство у понеділок, 3 серпня.

Накладення штрафу на «Газпром» пов’язано з проведеним розслідуванням, що стосуються створення консорціуму, що фінансує будівництво газопроводу «Північний потік-2» без необхідного на те згоди UOKiK.

UOKiK пред’явив звинувачення шести компаніям: «Газпрому», Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall Dea.

«В ході цього розгляду голова UOKiK звернувся за документами, що стосуються справи, також до» Газпрому «, однак компанія відмовилася надати інформацію, важливу для проведеного розгляду», — заявило польське відомство.

Про те, що UOKiK порушив справу щодо «Газпромa» через відсутність співпраці в ході антимонопольного розслідування, стало відомо ще на початку червня.

На початку 2020 року UOKiK звернувся до «Газпрому» з вимогою надати документи, що мають відношення до справи. «Йшлося про контрактах, укладених дочірньою компанією» Газпромa «з іншими компаніями, які фінансують будівництво» Північний потік 2 «. Стосувалося це, перш за все, контрактів на транспортування, розподіл, продаж, постачання і зберігання газового палива. Незважаючи на покладену обов’язок співпрацювати з UOKiK, компанія не надала таку інформацію», — говорилося в прес-релізі відомства.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...