Німецький бізнес оцінив перспективи «Північного потоку — 2»

У Східному комітеті німецької економіки виходять з того, що газопровід «Північний потік 2» буде добудований, цей проект слід розглядати в контексті глобального партнерства в галузі енергетики та навколишнього середовища, заявив виконавчий директор Східного комітету німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft eV) Міхаель Хармс.


«Ми щиро вітаємо офіційну позицію уряду ФРН, воно абсолютно підтримує «Північний потік 2″. Ми виходимо з того, що цей проект, який пройшов повне узгодження в ЄС, дійсно буде добудований», — сказав Хармс.

За його словами, в обговоренні подальшої долі «Північного потоку 2» з Москвою і Вашингтоном «було б розумно розглядати проект не ізольовано, а в контексті глобального трансатлантичного партнерства в галузі енергетики та навколишнього середовища».

«Слід обговорювати цю тему з США і Росією в комплексі з такими питаннями, як захист клімату, реформа енергетики і транспорту і, в кінцевому підсумку, енергетична безпека України. Тоді можна знайти прагматичне рішення. Ми повинні підійти до цього конструктивно, тому що без Росії ми не зможемо вирішити проблему зміни клімату», — додав Хармс.

«Північний потік 2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Проти проекту активно виступають США, які просувають в ЄС свій зріджений природний газ, а також Україна і ряд європейських країн.

Східний комітет німецької економіки — бізнес-асоціація, яка об’єднує німецькі компанії і фірми, які працюють в Східній Європі і на пострадянському просторі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...