На акціях протесту в Білорусі затримали 271 людину

Прес-служба МВС Білорусії повідомила, що в зв’язку з несанкціонованими акціями протесту, які пройшли в країні в неділю, 271 чоловік посаджено в ізолятори до розгляду справ у суді.


«Всього вчора по країні за порушення законодавства про масові заходи і до розгляду в суді справ про адміністративні правопорушення в місця тримання затриманих посаджу 271 осіб», — йдеться в повідомленні прес-служби на сайті відомства.

Там підкреслюється, що «13 грудня МВС вжито необхідних заходів щодо підтримання порядку в країні і забезпечення громадської безпеки в місцях проведення несанкціонованих заходів». «Протестна активність продовжує знижуватися. Чисельність учасників несанкціонованих заходів склала близько тисячі чоловік по країні», — йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, «найбільш масовим став Мінськ». «У різних районах столиці протестувальники збиралися групами до 50 осіб. Співробітники міліції неодноразово попереджали їх про неприпустимість порушення законодавства про масові заходи, а найбільш агресивних затримували», — йдеться в повідомленні.

При цьому там спростовуються повідомлення про нібито затриманого підлітка поруч з проспектом Газети Правда в Мінську, а також про наїзд на перебігала дорогу по вулиці Голубєва людини. «Дана інформація свого підтвердження не знайшла», — наголошується в повідомленні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...