Марін Ле Пен назвала геополітичною помилкою ставлення ЄС до Росії

Глава французької правої партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен заявила, що позиція Європейського союзу (ЄС) і антиросійські санкції є історичною і геополітичною помилкою.


«Лідери ЄС не вловили сенс потрясінь історії, вони все ще застигли в холодній війні з поглядами, зверненими виключно до Сполучених Штатів і їх збройного крила — НАТО», — сказала Ле Пен в інтерв’ю ЗМІ.

Політик додала, що відносини з Росією важливі і необхідні. Також, на її думку, ніхто не може ігнорувати роль і місце РФ в світовому порядку.

«Вона займає важливе місце і залишається провідним голосом в багатополярному світі, голосом, який регулює міжнародні відносини і геополітику», — зазначила Ле Пен.

30 березня президент Росії Володимир Путін на переговорах з канцлером ФРН Ангелою Меркель і французьким лідером Еммануелем Макрона заявив, що Москва готова до відновлення взаємодії з Євросоюзом, якщо до цього буде проявлена ​​зустрічна зацікавленість.

22 березня стало відомо, що російський лідер обговорив з главою Євроради Шарлем Мішелем стан справ у відносинах між РФ і ЄС, акцент був зроблений на створення прагматичного співробітництва.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...