Київська поліція затримала 50 повій. Фото

Стало відомо, що поліція затримала банду сутенерів, які організували мережі борделів на території столиці та області.

Про це йдеться на сторінці «Поліція Київської області» у Facebook. Правоохоронці  розслідують кримінальне провадження за ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Організаторами незанонної дільності виявилися жінка під конспіративним іменем «Рената» та її співмешканець, які забезпечували «квітучу» діяльність свого злочинного «бізнесу», контролювали своїй «робочий штат». Це майже 20 осіб, серед них диспетчери, які приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера, адміністратори на притонах, де працювали повії, водії-таксисти, які перевозили дівчат на визначені адреси та забезпечували охорону повіям в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтом. Підбором кадрів займався чоловік на прізвисько «Тимур». 

Диспетчери-оператори, які працювали позмінно, приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера з приводу надання послуг сексуального характеру, розповідали про послуги, які надаються за гроші, цінову політику «фірми», пропонували додаткові послуги. Також вони підтримували роботу сайту, де розміщувалась інформація про дівчат-повій та їхні фото.

Вартість послуг варіювалась від 800 до 3 тисяч гривень за годину. За оперативними відомостями щоденний грошовий оборот коштів становив близько 70-100 тисяч гривень.

У дев’яти салонах, розташованих в центрі міста Києва, викрито 50 повій та 8 адміністраторів. Затримано 6 операторів, які приймали дзвінки на рекламні номера та здійснювали переписку з потенційними клієнтами. Також проведені обшуки за місцем проживання фігурантів. Поліція вилучила кошти в національній та іноземній валюті, отриманні злочинним шляхом.

Вирішується питання повідомлення про підозру вказаним особам у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...