Глава МЗС Німеччини заявив про «найнижчу точку» у відносинах Росії і ЄС

Глава МЗС ФРН Хайко Маас заявив, що виступить за підготовку нових санкцій проти окремих осіб в Росії через вирок блогеру Олексію Навальному, але наголосив на необхідності зберігати діалог з Росією, навіть якщо відносини досягли «нижчої точки».


«Ми будемо обговорювати Росію, а особливо інцидент з Навальний, як російська держава з ним звертається. Вже після отруєння ми чітко показали, що ми не готові миритися з порушенням міжнародного права і ввели санкції, а сьогодні ми обговоримо, чи будемо ми доручати підготовку нових санкції за Росії, особливо в світлі засудження Навального, того факту, що він під вартою і повинен бути відправлений колонію», — заявив Маас перед початком саміту глав МЗС ЄС в Брюсселі.
Міністр додав, що виступає за підготовку таких санкцій. «Я виступаю за те, щоб дати таке доручення — підготувати список таких санкцій проти окремих осіб», — сказав він.

«У той же час ми повинні шукати шляхи, як залишатися в діалозі з Росією. Росія необхідна нам для врегулювання багатьох міжнародних конфліктів. Тому це буде також предметом обговорення — як можна зберігати конструктивний діалог з Росією, навіть коли відносини між ЄС і Росією очевидно виявилися в нижчій точці «, — заявив Маас.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...