Джо Байден хоче заборонити американцями право на носіння вогнепальної зброї

Президент США Джо Байден закликав Конгрес активізувати зусилля, щоб заборонити або посилити контроль над вогнепальною зброєю.

Його цитує Reuters.

«Я не хочу чекати ані хвилини, ані години, перш ніж вжити заходів для порятунку життів. Я закликаю колег в палаті представників і сенаті до активних дій», — заявив Президент США.

Байден також захотів знову заборонити «штурмову» зброю з магазинами великої місткості. На його думку, це один з кращих способів для запобігання насильству.

«Як ваш президент, я обіцяю, що очищу вулиці від цих знарядь війни», — підкреслив Байден.

Пропозиція американського лідера прозвучала на тлі трагедії в Колорадо, яка стала другим випадком масової стрілянини в США за один тиждень. В результаті першої пригоди загинули десять осіб, в результаті другого — стрілянина сталася в Атланті, штат Джорджія — жертвами стали вісім осіб.

Численні випадки масової стрілянини в США все ще не привели до прийняття закону про контроль над використанням зброї. Reuters зазначає, що багато в чому це відбувається через опозицію республіканців у Конгресі. Право на носіння зброї закріплено у Другій поправці до Конституції США, і багато американців дорожать цим.

При цьому, за даними опитувань, близько 70 відсотків американців підтримують введення строгих обмежень на носіння зброї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...