Алієв пообіцяв забезпечити безпеку вірмен в Нагірному Карабасі

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що проживають в Нагірному Карабасі вірмени «можуть бути впевнені, що їхня безпека буде забезпечена» в разі переходу територій під контроль Баку.


«Вірмени, які проживають в Нагірному Карабасі, можуть бути впевнені, що їхня безпека буде забезпечена», — заявив Алієв в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica. За його словами, Азербайджан — мультиетнічна, багатоконфесійна країна.

Бої на лінії зіткнення в Нагірному Карабасі почалися 27 вересня. Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного в розв’язуванні військових дій, в Карабасі повідомляють про артилерійські обстріли мирних населених пунктів невизнаної республіки, включаючи її столицю Степанакерт. Вірменія оголосила військовий стан і — вперше — загальну мобілізацію, стверджуючи, що активну підтримку Баку надає Анкара. В Азербайджані ввели часткову мобілізацію та в ряді місць — військовий стан. Лідери Росії, США і Франції закликали протиборчі сторони припинити зіткнення, зобов’язатися почати переговори без попередніх умов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...