У Китаї одночасно з бубонною чумою виявили лихоманку денге

У Китаї виявлено випадок смертельної лихоманки денге.

Як повідомляє Daily Star, його зафіксували в той же день, коли в країні був виявлений випадок захворювання бубонною чумою.

Нагадаємо, «чорна смерть» була виявлена ​​у двох братів, які живуть в північній частині Внутрішньої Монголії, КНР. Причиною зараження стало, як передбачається, сире м’ясо бабака, яке чоловіки вживали в їжу. Від бубонної чуми в Середньовіччі померло 30 до 60% населення Європи.

Китайська державна газета People’s Daily Online повідомила, що в місті Баян-Нур оголошено «попередження 3-го рівня через профілактику чуми і боротьбу з нею». ВООЗ заявила, що спалах «добре піддається управлінню» і в даний час не представляє особливої ​​загрози.

Невідомо, як обернеться ситуація з лихоманкою денге. Випадок зареєстрований в китайському Гуанду. Зараз урядовці проводять в самому місті і його передмісті тести з виявлення інших можливих хворих. Про це повідомляє Daily Star.

Лихоманка денге поширюється інфікованими комарами. Хвороба супроводжується слабкістю, блювотою, головним і м’язовим болями. У важких випадках вона може призвести до смерті пацієнта.

В даний час зі спалахом денге бореться Сінгапур. З початку цього року в країні виявили 15 273 випадки захворювання. Померли 16 заражених.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...