Китай б’є на сполох: у країні знайшли бубонну чуму

Китай б’є на сполох: у країні знайшли бубонну чуму

У міському окрузі Баян-Нур на півночі Китаю оголошено третій рівень епідеміологічної небезпеки після того, як в місцеву лікарню поступив чоловік з бубонною чумою.

В окружній комісії охорони здоров’я повідомили, що в регіоні існує ризик поширення захворювання, в зв’язку з чим забороняється полювання на диких тварин і вживання їх в їжу. Місцеві жителі також повинні повідомляти про раптові смерті людей з високою температурою. Як раніше відзначали експерти, спалахи чуми традиційні для таких країн, як Китай і Монголія, і контролюються місцевою владою.

У Китаї в міському окрузі Баян-Нур був оголошений третій рівень епідеміологічної небезпеки після того, як в автономному районі Внутрішня Монголія в лікарню поступив чоловік з ознаками Бобунов чуми. Про це повідомляє видання «Сіньхуа» з посиланням на повідомлення комітету з питань охорони здоров’я Баян-Нура.

У свою чергу в окружній комісії охорони здоров’я повідомили, що в регіоні в даний час існує ризик поширення бубонної чуми, в зв’язку з чим забороняється полювання на диких тварин і вживання їх в їжу.

Місцеві жителі також повинні повідомляти про хворих або мертвих тварин. Також необхідно повідомляти про раптові смерті людей з високою температурою. Пізніше стало відомо, що у госпіталізованого чоловіка підтвердився діагноз.

“Пацієнт до захворювання бував в епідеміологічному вогнищі бубонної чуми. Зараз пацієнт проходить ізольоване лікування, його стан оцінюється як стабільний”, – наводять ЗМІ заяву комітету охорони здоров’я Баян-Нура.

Варто відзначити, що на початку липня два випадки бубонної чуми також були виявлені на заході Монголії в регіоні, який межує з Республікою Алтай. Хворобу виявили у чоловіка і дівчини, обидва потрапили до лікарні після вживання в їжу сирого м’яса бабака. Виявлений ​​в Монголії спалах носить локальний характер. Випадки чуми періодично реєструються по всьому світу. Так, в травні 2019 року спалах бубонної чуми також була виявлена ​​в Монголії.

До цього, в березні 2019 року в Уганді на кордоні з Демократичною Республікою Конго були виявлені два випадки підозри на це захворювання серед членів однієї родини.

Поділитись