Зірка «У всі тяжкі» Брайан Кренстон розповів, що перехворів на коронавірус

Брайан Кренстон ( «У всі тяжкі») опублікував в Instagram пост, в якому розкрив, що деякий час тому заразився коронавірусів.

Актор зазначив, що хвороба пройшла у нього в м’якій формі, без ускладнень, але все одно закликав передплатників дотримууватися всіх можливих запобіжних заходів.

«Вітання. Зараз ви, напевно, відчуваєте себе стиснутими, позбавленими рухливості і, як і я, втомилися від всього цього! — написав Кренстон під відео. — Ну, я просто хотів попросити вас зберігати терпіння. Я досить строго дотримувався протоколів і все одно … заразився вірусом. Так, звучить лякаюче, особливо коли від нього загинуло понад 150 тисяч американців. Мені пощастило. М’які симптоми. Дякую небеса і закликаю вас продовжувати носити маски, мити руки і зберігати соціальну дистанцію. Ми можемо перемогти, але ТІЛЬКИ якщо все буде слідувати правилам. Будьте здорові».

У самому ролику Кренстон повідомив, що почав програму зі збору плазми крові з антитілами, які утворилися після захворювання. Вони можуть стати основою для створення вакцини проти коронавірусу.

Крім Кренстона, за час пандемії коронавірусів серед зірок заразилися Том Хенкс і його дружина Ріта Вілсон, Ідріс Ельба, Деніел Де Кім, Крістофер Хівью, Індіра Варма, Мел Гібсон. На даний момент в світі зареєстровано понад 17,3 мільйона випадків зараження коронавірусом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...