Зірка TikTok Белла Порч пояснила велику кількість татуювань на тілі. Фото

Беллі Порч всього 19 років, але вона вже зірка світового рівня.

Дівчина прославилася своїми короткими відео в популярній мережі TikTok.

Популярність Беллі принесла нехитра, але особлива манера: вона просто хитала головою в такт треку і синхронно повторювала слова за виконавцем. Всього лише після одного короткого ролика за добу на канал дівчини підписалося понад 2 млн осіб. У неї з’явилося безліч послідовників, які викладали свої ролики, копіюючи її стиль.

Незважаючи на велику кількість фанатів, до недавнього часу про саму Беллу ніхто практично нічого не знав. А у дівчини виявилося досить сумне минуле. Лише недавно, спілкуючись з передплатниками, вона розкрила свої страшні секрети. Поштовхом для одкровень послужило питання одного з фанатів про численні татуювання Белли. Виявилося, що раніше Белла неодноразово піддавалася насильству, від чого у неї залишилися численні шрами на тілі. З ними дівчина відчувала себе невпевненою, так як вони постійно нагадували їй про перенесені випробування. Щоб приховати сліди насильства, Белла закрила шрами татуюваннями.

Порч записала пару відео для своїх передплатників, на яких продемонструвала частину своїх тату і закликала фанатів бути хоробрими і сильними і вірити в себе.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...