Зірка «Надприродного» Джаред Падалекі розповів про кінопроби на роль Супермена

У далекому 2004 році актор мав шанс перевтілитися в Людини зі сталі в нереалізований проект режисера МакДжі.


Зірка «надприродного» Джаред Падалекі розповів про кінопробах на роль Супермена

Колись зірка серіалу «Надприродне» Дженсен Еклс був фаворитом фанатів на роль Капітана Америки в кіновсесвіту Marvel. Ці надії так і не виправдалися, так що ми ніколи не дізнаємося, наскільки актор був близький до цієї ролі. У той же час напарника Еклса по «Надприродне» Джареда Падалекі рідко пов’язують з ролями в фільмах Marvel і DC, але і він свого часу зробив спробу увійти до сонму супергероїв.

Нещодавно Падалекі став гостем подкасту Inside of You, по ходу якого у актора запитали, боровся він за роль Лекса Лютора в так і не реалізованому фільмі «Повернення Супермена». Падалекі у відповідь сказав, що в дійсності він проходив проби на роль самого Супермена:

Я пройшов прослуховування на участь у фільмі 2004 року. На чолі проекту стояв МакДжі. Так, я тоді знімався в «Будинку воскових фігур», і вони забезпечили мені переліт з Австралії в Лос-Анджелес, щоб провести прослуховування. Я одягнув костюм і все таке. У мене забрали мобільник, так що я не міг зробити фотографій.

Хтозна, якби Падалекі таки взяли на роль Супермена, тоді, можливо, «Надприродне» чекала б інша доля. Справа в тому, що на роль Сема Вінчестера актор був затверджений незабаром після тих самих проб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...