Юен МакГрегор повідомив про початок зйомок серіалу про Обі-Вана Кенобі

Юен МакГрегор повідомив про початок зйомок серіалу про Обі-Вана Кенобі

На даний момент серіал про Обі-Ван Кенобі – чи не найбільш очікуваний проект в рамках «Зоряних воєн», але його виробництво проходить не так гладко, як хотілося б.

Спочатку творці виявилися незадоволені існуючим сценарієм і вирішили його переписати, а потім нагрянула пандемія коронавірусу, так що про початок зйомок говорити не доводилося. Нещодавно виконавець головної ролі Юен МакГрегор повідомив деякі важливі новини в зв’язку з майбутнім шоу. В інтерв’ю Entertainment Tonight актор сказав:

Ми почнемо зйомки навесні наступного року. Я з нетерпінням чекаю цього моменту. Думаю, у нас все вийде якнайкраще. Наскільки я розумію, це буде серіал, що складається з одного сезону. Подивимося. Хтозна, що може трапитися?

Очевидно, МакГрегор налаштований оптимістично, так що фанатам залишається лише довіритися цим словам і запастися терпінням. Що до формату майбутнього шоу, то ще раніше з’явилася інформація, що це буде міні-серіал, який не передбачає додаткових сезонів. У той же час ходять непідтверджені чутки, що в цьому серіалі до ролі Енакина Скайуокера може повернутися Хейден Крістенсен. Крім того, не виключена й поява Дарта Вейдера, адже одна з сюжетних ліній приблизно буде присвячена прагненню Лорда ситхів помститися своєму колишньому вчителю за те, що трапилося на планеті Мустафар.

Поділитись