Кріс Хемсворт розповів про своє майбутнє в Марвел

Історія Бога Грому в кіновсесвіту Marvel почалася ще в 2011 році, і з тих пір він став одним з найважливіших персонажів супергеройський історії.

Причому полюбився Тор у виконанні Кріса Хемсворта не тільки фанатам, а й босам студії, тому саме він став першим героєм, якому відвели чотири сольних фільму. У недавньому інтерв’ю виданню Elle Man актор трохи розповів про майбутнє героя і натякнув, чого глядачам чекати від майбутньої картини.

Насамперед Хемсворт заявив, що «Тор: Любов і Грім», створений під керівництвом Тайки Вайтіті, точно не буде фінальною крапкою його подорожі по кіновсесвіту. Так що розмови про те, щоб «піти на пенсію», не йде. Актор заявив, що для такого Тор ще «занадто молодий», мовляв, йому ж виповнилося «всього 1500 років». Правда, після промови про те, що це не останній його фільм з мйольніром в руках, Кріс про всяк випадок додав:

«В решті решт, я на це сподіваюся».

Передумови до того, що Тор залишиться частиною кіновсесвіту Marvel, цілком вагомі. З чуток, він може приєднатися до пригод Вартових Галактики в третій частині франшизи, і це було б логічно, враховуючи, що з ними його бачили в останній раз. Не варто забувати і про Нових Месники — їм допомогу Бога Грому теж напевно знадобиться, а значить, Крісу ще надовго доведеться затриматися в стінах Marvel.

Розповідаючи про те, чого фанатам чекати від четвертого сольника «Тора», актор спочатку пожартував, що «в цій постановці буде багато любові і блискавок», а потім заявив, що для нього сценарій нового фільму куди цікавіше, ніж сценарій «Тора: Рагнарьок» .

А це вже щось значить, адже та картина була чудова, — зауважив Хемсворт.

«Тор: Любов і Грім» стартує в кінотеатрах 10 лютого 2022 року.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,