Зірці «Рівердейла» Коулу Спроусу довелося рятувати психіку після самоізоляції

Коул Спроус вразив своєю появою передплатників в Instagram. Актор надовго пропав, але, як з’ясувалося, не просто так. Коул написав довгий пост, в якому сказав, що йому довелося відновлювати психічне здоров’я.

Знаю, я пропав з соцмереж на час. Вирішив взяти перерву для психіки. Я і так не була найактивнішим користувачем, а активність, яку я виявляв за час карантину, виявилася для мене занадто обтяжливою. Робота потихеньку налагоджується в межах нових норм, — почав Коул.

Потім він нагадав фанатам, що здоров’я важливіше за все, тому необхідно брати перерви.

Психічне і фізичне здоров’я завжди на першому місці. Згодом ми зрозуміємо, що насправді являє собою ця пандемія — величезна глобальна травма, наслідки якої в деякій мірі посилили помилки Сполучених Штатів. Скоро будуть важливі вибори, і я всіх закликаю глибоко задуматися про нашу «сучасної» системи медичного обслуговування. Скоро я буду більш активний, мої милі малюки, — висловився Спроус.

Незважаючи на те що актор нічого не розповідав про себе в соцмережах, він не зникав з новин. Наприклад, недавно Спроуса зняли в оточенні групи молодих осіб. Кадр був зроблений вночі — ймовірно, актор і компанія його супутниць, одягнених, ніби для вечірки, добре провели час. Коул і п’ять дівчат не злякалися папараці і навіть вирішили попозувати їм. А до цього Коул став учасником вуличної бійки: він намагався розняти двох бешкетників і став героєм відео очевидців.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...