Від коронавируса помер відомий діджей Пол Джонсон

Здоров’я артиста було підірвано після ампутації кінцівок.

Відомий американський хаус-діджей і продюсер Пол Джонсон помер вранці 4 серпня у віці 50 років від наслідків COVID-19. 

Про це повідомляє WGN9.

Діджей заразився коронавірусів в минулому місяці і був поміщений на апарат ШВЛ в реанімацію однієї з медичних центрів Чикаго.

Пол Лейтон Джонсон народився в 1971 році і був обдарованим самоучкою, стрімко досягли жанрових вершин і зробив великий вплив на електронну музику. Зокрема, про вплив Джонсона на свою музику говорили недавно розпалися Daft Punk.

Пробувати себе в ролі діджея Джонсон почав в 1984 році, а світову популярність йому принесла нав’язлива мелодія, яку він придумав в кінці 90-х, і під хіт Get Get Down танцювала вся планета. Всього за кар’єру він випустив понад сотні альбомів і релізів.

Останні 18 років артист був інвалідом. Свою першу ногу Джонсон втратив в 2003-му: кінцівку в результаті все-таки довелося ампутувати через вогнепального поранення, отриманого ним у 1987-му в перестрілці. Другу ногу діджею ампутували після автокатастрофи в 2010-му.

Раніше повідомлялося, що у вересні 2020 го у віці 49 років помер американо-колумбійський діджей, продюсер Ерік Морілло , який прославився як автор хіта I Like To Move It.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...