Барабанщика The Offspring вигнали з групи за відмову вакцинуватися від коронавірусу

Піт Параду заявив, що не прищеплюється за медичними показаннями.

Барабанщик Offspring Піт Параду заявив, що його виключили зі складу групи за відмову вакцинуватися від COVID-19 . Музикант пояснив, що не робитиме щеплення, так як має законну медичну причину для відмови.

Про це музикант повідомим на власній сторінці в Instagram.

«Оскільки я не можу виконати те, що все частіше стає галузевим вимогою, недавно було вирішено, що мені небезпечно перебувати поруч, в студії і в турі. Я говорю про це, тому що ви не побачите мене на цих майбутніх концертах. Я також хочу поділитися своєю історією, щоб всі, хто зараз відчуває агонію і ізоляцію, знали, що вони не зовсім самотні», — написав артист.

Барабанщик додав, що він вже перехворів коронавірусів. Крім того, медики діагностували у нього синдром Гієна-Барре, через якого у нього можуть бути сильні побічні ефекти після вакцинації.

«У мене немає негативних почуттів до своєї групи. Вони роблять те, що, на їхню думку, краще для них, а я роблю те ж саме. Бажаю всій родині Offspring всього найкращого», — підсумував Параду.

The Offspring — американська панк-рок-група, заснована в 1984 році. Піт Параду був барабанщиком колективу протягом 14 років. Він приєднався до групи в 2007 році.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,