Наступний Джеймс Бонд може бути темношкірим

Деніел Крейг здає ліцензію агента 007.

Після фільму «Не час помирати» він більше не збирається грати Джеймса Бонда. Букмекери приймають ставки, хто ж стане наступним. У минулому році фаворитом став Том Харді. Але проведене минулого тижня газетою Daily Express опитування букмекерів дало несподіваний результат. У лідери вийшов 31-річний Реге-Жан Пейдж — актор з африканським корінням, який провів дитинство в Зімбабве, на батьківщині матері. Його популярність різко зросла після випущеного Netflix під Різдво серіалу «Бріджертон». За перші 28 днів його подивилися 82 млн передплатників, тим самим був побитий рекорд «Відьмака» (76 млн). До виходу серіалу у Пейджа було трохи більше 30 000 передплатників в Instagram, тепер — 5,6 млн.

Якщо Пейдж дійсно стане головною дійовою особою знаменитого бойовика, це буде дуже незвичайний Бонд.

Пейдж народився в Лондоні, а виріс в Африці. Його батько — англіканський священик, мати — медсестра з зімбабвійського племені шона. Пейдж розповідав американському журналу Interview: «У мене є родичі в ПАР, Австралії, Швеції, Гренаді, Флориді, так що ми бували і там, і там, і там». Але до його 14 років родина в основному жила в Зімбабве. «Це найкрасивіше місце в світі. Все так говорять про свою країну, але вона справді прекрасна», — запевняв він лондонський журнал Square Mile.

Зімбабве позбулася британського панування в 1980 р, всього за 10 років до народження Пейджа. «Молодій людині змішаних кровей дуже складно було самоідентифікуватися, — скаржився він Interview. — З трирічного віку я відчував себе ходячим політичним маніфестом. Я як би говорив своїм існуванням: «Мої батьки зробили доволі революційний вчинок, який дратує декого з вас». Пейдж з властивим йому гумором згадував, як чорношкіра мати повела влаштовувати його в хороший дитячий сад неподалік від будинку. На жаль, там не було вільних місць. Потім записувати його в той же самий дитячий сад пішов батько — і виявилося, що місць там предостатньо.

У Зімбабве високо цінувалася можливість здобути освіту. Фактично це вирішувало, виживеш ти чи рано помреш, говорив потім Пейдж. Коли йому виповнилося 14 років, сім’я повернулася жити в Лондон, і тут у Пейджа трапився культурний шок. По-перше, він виявив, що сильно випереджає однокласників за рівнем знань. По-друге, британські школярі здалися йому зніженими і ледачими. Перший шкільний рік в Великобританії дався йому легко — він йшов на багажі вже отриманих знань або, як говорив сам Пейдж, «за інерцією» (тут і далі цитати з британському часопису The Fall). По-третє, уявлення про Африку у його нових однокласників виявилися вельми специфічними. «Люди цікавилися, чи дісталася до нас електрика і телефонні мережі. Я відповідав, що електрика у нас є, але вночі доводиться вимикати світло, тому що воно приманює левів». І ровесники сприймали це серйозно!

Розчарування, накласти на перехідний вік, вимагало виходу, який Пейдж, за його словами, знаходив «в агресії і порушення усталених норм». Здружившись з вуличними хлопцями, він потрапив на тусовку на занедбаних складах в Північному Лондоні — і там четвертим культурним шоком стало відкриття панк-року. «Всі підлітки так чи інакше кричать на оточуючих. Так чому б не робити це продуктивно?» — пояснював Пейдж хід своїх думок (тут і далі цитати з журналу Square Mile). Разом з молодшим братом (всього в його родині четверо дітей, Пейдж народився передостаннім) Пейдж пофарбував волосся в фіолетовий колір, зібрав панк-групу, почав писати «гучну, злу і правдиву музику і кричати її зі сцени». Основний сюжет пісень був такий: «Кругом явна лажа, чому ніхто нічого не зробить з цим?» Правда, зараз Пейдж з усмішкою визнає, що знайшов відповідь на це питання: «Ви виростає і розумієте: так ось чому ніхто не змінює світ — ми зайняті тим, що оплачуємо іпотеку».

Музика досі захоплює Пейджа. Під час локдауна він придумував і записував разом з братом треки по інтернету. Але на прохання відкрити назву юнацької панк-групи Пейдж відповідає: «Не скажу навіть під загрозою смерті!»

П’ятим культурним шоком було знайомство з аматорським театром. «Сцена стала моїм хобі, як тільки ми переїхали до Великобританії. Мене відправили на суботні курси, де годину викладали танці, годину — акторська майстерність і годину — спів. Справжньою їх метою було дати батькам три години пожити без дитини», — розповідав він Interview. У 2005 році 15-річний Пейдж через агентство при школі отримав роль в телесеріалі — зіграв в одній із серій мильної опери Casualty @ Holby City, що виходить на ВВС.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,