Співачка МакSим прийшла в себе

Співачка МакSим прийшла в себе

Артистку вже вивозять з палати на прогулянку.

Співачка МакSим , яка останні півтора місяці перебуває в лікарні, пішла на поправку. Виконавиця вже самостійно дихає через кисневу маску, по лікарні її возять на кріслі.

Про це пише видання РІА Новини з посиланням на представників артистки.

Повідомляється, що медики вже відключили Марину Максимову від препарату ЕКМО. Динаміка позитивна, пневмонія – в стадії вирішення.

“Права легеня, яке постраждало найбільше, теж відновлюється – рідини з нього відкачують все менше. Марина дивиться телевізор, коли є настрій”, – розповів представник артистки.

За його словами, МакSим все ще залишається в реанімації. Однак лікарі вже вивозять її з палати на прогулянку по відділенню – щоб не нудьгувала.

МакSим госпіталізували в середині червня після того, як у неї піднялася висока температура. У лікарні лікарі діагностували у артистки ураженням легень від 40 відсотків. 19 червня її ввели в штучну кому.

Справжнє ім’я МакSим – Марина Абросимова (по матері Максимова). Артистка стала відома в 2006 році після виходу альбому “Важкий вік”. У 2019 му році  МакSим потрапила в ДТП , після якого вона почала страждати від головних болів.

Поділитись