Від 70 дублів і більше: зірка «Зниклої» розповіла про перфекціонізм Девіда Фінчера

Девід Фінчер має репутацію режисера, який в гонитві за ідеальним результатом не шкодує ні сил, ні часу.

Актриса Аманда Сейфред, яка зіграла в майбутньому фільмі Фінчера «Манк», раніше розповідала, що при зйомках однієї зі сцен їй довелося зробити близько 200 дублів протягом тижня. Через щось подібне пройшла і Керрі Кун, від якої Фінчер зажадав 70 дублів під час якоїсь сцени зі «Зниклої», проте сама актриса розповіла в інтерв’ю Collider, що такий маніакальний підхід режисера пішов їй на користь:

Що я дізналася про Девіда, так це те, що він перфекціоніст, але я теж перфекціоністка, так що якщо потрібно зробити 70 дублів, то це дає мені більше часу на практику і спроби покращитися. Він показував мені кадр і пояснював, чому він просив мене робити ті чи інші речі. Це не можна сприймати як щось особисте, тому що він дивиться на картину цілком. Знаєте, він може бути зосереджений на вас, але в інші моменти він зайнятий іншим. Якщо ви будете приймати це на особистий рахунок, то ви зробите все не так, як потрібно.

Кун дала зрозуміти, що перфекціонізм Фінчера не знає кордонів, але це не означає, що зйомки його фільмів підпорядковані якомусь єдиному незаперечному плану. Кун згадала, як під час роботи над «зниклі» актори одного разу відхилилися від сценарію, але результат Фінчеру так сподобався, що ці кадри увійшли до фінального монтаж.

На даний момент «Зникла» залишається останнім фільмом Фінчера, але до кінця року на Netflix повинна вийти його нова картина «Манк». Точна дата прем’єри поки не названа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...