Шарліз Терон зізналася, що вже 5 років живе без чоловіка

Шарліз Терон зізналася, що вже 5 років живе без чоловіка

Як відомо, Дрю Беррімор запустила своє власне шоу про любов і відносини.

Вона зізналася, що довгий час ні з ким не зустрічається, і навіть заявила, що заміж більше ніколи не вийде. Однак вона не проти обговорити чужі стосунки. Однією з перших шоу Дрю відвідала Шарліз Терон.

В ефірі актриса зізналася, що вже 5 років живе без чоловіка, однак при цьому самотньою і нещасною себе не відчуває.

«Я ні з ким не зустрічалася більше п’яти років. Хоча я все ще відкрита для побачень. Моє життя дійсно щаслива, і чоловік, який може в ній з’явитися, повинен зробити її ще краще – меншого я просто не прийму. Можу чесно сказати, я не відчуваю себе самотньою. З тих пір, як у мене з’явилися діти. Це не означає, що вони замінили мені якимось чином чоловіків або відбили у мене до них інтерес – так я ось буквально дві секунди тому обговорювала якогось чоловіка, якого я знаходжу дуже гарячим. У сенсі, у мене є ще порох в порохівницях. Але в якийсь момент твої пріоритети зміщуються в сторону дуже високих запитів і очікувань, просто тому що бути батьком – це величезна праця. І приємною частиною цієї роботи є момент в кінці дня, коли я лягаю спати і думаю: «Боже мій, я б не хотіла, щоб цей день був іншим».

Останнім офіційним романом Шарліз Терон вважалися відносини з Шоном Пенном. Говорили навіть, що актори збиралися одружитися, але Шарліз спростувала ці чутки. Вона виховує двох прийомних дітей – сина Джексона (якому дозволяє носити одяг для дівчаток) і дочка Август.

Поділитись