Валентин Гафт помер поруч з коханою дружиною

Зі смертю Валентина Гафта пішло ціле покоління легендарних акторів Росії.

Він був останнім представником «старої школи» театру «Современник». Про це в інтерв’ю 5-tv.ru сказав засновник московського театру «Школа сучасної п’єси» Йосип Райхельгауз. Він також розповів про останні дні життя артиста.

«Гафт — людина, мені здається, що закрив сьогодні останню сторінку в цьому легендарному, чудовому, приголомшливому, великому« Современнике»… Почалося XXI століття і вони як стали йти — Єфремов, Євстигнєєв, Кваша, і останнім часом вже Табаков, Волчек … Сьогодні — Гафт! Все все! Наступне покоління — це вже Нейолова, Гармаш», — заявив Райхельгауз.

Він зазначив, що в будь-якій ситуації Гафт залишався самим собою, демонстрував розум і іронічність. В останні дні перед смертю артист не міг рухатися і говорити. Але поруч до кінця була любляча дружина — Ольга Остроумова, перед якою треба вклонитися за її вірність і терпіння.

«Він помер в будинку поруч з коханою дружиною — це дуже важливо!» — уклав Йосип Райхельгауз.

Валентин Гафт помер 12 грудня на 86-му році життя після інсульту і що послідувала тривалої хвороби. Актора поховають 15 грудня на Троєкуровському кладовищі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...